Klub Baroque zaprasza na MOVE showroom z Mają Sablewską
Przeczytany: 94 razy
Dodany: 2012-02-22 15:04:19 Aktualizowano: 2012-02-22 15:20:18 W najbliższy czwartek, 23 lutego w Krakowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, którego specjalnym gościem będzie Maja Sablewska. Tego dnia wszystkie zainteresowane osoby mogą wybrać się na zakupy bezpośrednio do projektantów, zasięgnąć ich rady, a także usłyszeć co mają do powiedzenia w kwestii polskiej branży modowej.
Showroom to swoiste atelier, gdzie prezentuje się kolekcje uznanych i popularnych marek. 23 lutego w najbardziej modową przestrzeń Krakowa i tylko na jedną noc zamieni się klub Baroque, który będzie gościł takich projektantów oraz marki, jak: Zemełka & Pirowska, Bartosz Malewicz, Kowalski, Massada, Aga Paul, Joanna Hawrot, Anna Pieta, COOKie, Jacob Haber, Dorota Bielecka, Me & Bags oraz Click Fashion. Dodatkową atrakcją będzie panel dyskusyjny z udziałem Maji Sablewskiej.
Zaproszenia do odbioru w klubie Baroque oraz wysyłając potwierdzenie przybycia na maila: moveshowroom@gmail.com

Wysłane 2012-02-22 15:04:19 przez M-S-M
klub Baroque
Maja Sablewska
Kraków
imprezy
Artykuły powiązane z powyższym
W czwartek, 26 kwietnia, o godz. 17.30, w klubie Sztuka Architektury przy ulicy Andersa 13 w Warszawie, architekci Olgierd Jagiełło, Marcin Citko i Wojciech Kotecki z biura JEMS Architekci poprowadzą prezentację projektu 19 Dzielnica nominowanego w plebiscycie Polska Architektura 2011.
|
„Piknik nad Odrą” to wielki festyn turystyczny, organizowany w najbardziej atrakcyjnym turystycznie miejscu Szczecina - na Wałach Chrobrego.
|
Ochrona i bezpieczeństwo imprez to temat, który od wielu lat nie traci na aktualności. Podczas wydarzeń muzycznych czy sportowych, w których udział bierze kilkanaście tysięcy ludzi, bezpieczeństwo jest sprawą kluczową. Często mała iskierka może być przyczyną wielkiego pożaru.
|
|