Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

Wynajem samochodu na ślub

Przeczytany: 4032 razy
Dodany: 2013-11-08 13:47:25
Aktualizowano: 2013-11-08 13:48:37

Wybór samochodu to raczej męskie zadanie, ale i opinie pań należy przy wyborze uwzględnić, gdyż wiele z nich ma ściśle określone życzenia co do tego, czym chcą jechać do ślubu.

Zabytkowe czy nowoczesne?

Zabytkowe pojazdy mają w sobie wiele uroku i klasy, bo jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki możemy przenieść się w inny wymiar, dlatego tak wiele par decyduje się na zabytkowe samochody z minionych epok. W gronie wielbicieli pojazdów z dawnych czasów są również ci, którzy stawiają na powozy konne, bo tylko tak wyobrażają sobie swoją drogę do ołtarza.

(Rolls-Royce, Mercedes, Jaguar - uznawana są za najpiększniesze samochody do ślubu)

Nowoczesne auta na ślub także mają spore wzięcie, ale już z zupełnie innych powodów niż te, którymi kierują się wielbiciele zabytkowych samochodów. Ci, którzy decydują się na nowoczesne pojazdy chcą chociaż raz w życiu doświadczyć luksusu, an który normalnie nie było by ich stać, chcą także wzbudzić podziw, a i wywołać powiem zazdrości wśród znajomych. Nowoczesne auta pasują więc do ludzi śmiałych, lubiących wyzwania i oryginalność na każdym kroku.

M-S-M


Zastanawiasz się nad tym, jak poradzić sobie z organizacją własnego wesela? A może potrzebujesz pomocy konsultanta ślubnego? Sprawdź, w czym może Ci pomóc - pod tym linkiem.


Grafika: www.sxc.hu

 

Wysłane 2013-11-08 13:47:25 przez M-S-M
jaki samochód na ślub czym do ślubu
Artykuły powiązane z powyższym
Brak pokrewnych artykułów
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.