Aktulane imprezy wydarzenia, kalendarium imprez koncertów wydarzeń rozrywkowych kulturalnych ale również biznesowych.
 
imprezy   dopisz impreze
   imprezy koncerty
 
kontakt - imprezy
imprezy wydarzenia

»  Kulturalne
»  Rozrywkowe
»  Biznesowe
»  Targowe
»  Sportowe
»  Dla dzieci
»  Koncerty
»  Wystawy
»  Spektakle
»  Pokazy
»  Kabarety
»  Klubowe


imprezy w miastach

»  Warszawa
»  Kraków
»  Wrocław
»  Poznań


»  dodaj imprezy
 
 

Klub Komediowy zaprasza na „Stand up – Maciej Buchwald i Bartek Walos”

Przeczytany: 3902 razy
Dodany: 2014-01-28 11:12:24
Aktualizowano: 2014-01-28 11:13:57

Zapraszamy na kolejny wieczór Klubu Komediowego w kawiarni Karma. Tym razem wieczór Stand – upu z Maciejem Buchwaldem i Bartkiem Walosem. Obaj stand uperzy związani z grupą Stand-up Polska zaprezentują swój autorski materiał. Znani z licznych występów m.in. dla Comedy Central, TVP opowiedzą do mikrofonu o swoich dziwnych skojarzeniach, powiedzą na głos to czego się zazwyczaj wstydzimy i wypunktują często w sposób niecenzuralny absurdy życia. Zapowiada się wieczór pełen celnych puent, czasem rykoszetów, ale na pewno dobrej zabawy.

31 stycznia

20.00

Kawiarnia Karma pl. Zbawiciela

Miejsce: Kawiarnia Karma, pl. Zbawiciela – Mokotowska 17, Warszawa

FB: https://www.facebook.com/events/251394041704872/

WSTĘP: 25/15 zł

Maciej Buchwald – Reżyser filmowy, komik, konferansjer, członek grupy teatru improwizowanego Klancyk. W Warszawskiej niezależnej scenie stand-upu szybko dorobił się miana gwiazdy. W swoich występach łączy historie ze swojego życia, trafne i złośliwe spostrzeżenia z szalejącymi wystrzałami nieskrępowanej wyobraźni. Grał to tu to tam, między innymi w telewizji. Jako reżyser zdobywca wielu nagród i wyróżnień m.in. Grand Prix w Konkursie Kina Niezależnego na 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2008. Nie do końca spełniony poeta i prozaik, pianista oraz autor komiksów.

http://www.youtube.com/watch?v=VTF_5of_J3M

Bartek Walos – Hulaka, buhaj i nerd w jednej osobie. Statystyczny człowiek wie tyle o jego zajawkach, co on o statystycznym człowieku – czyli niewiele. Chętnie wspomina jak to było kiedyś, bo już w wieku 26 lat ciężko mu się wchodzi po schodach. Fascynują go różne oblicza chamstwa i ignorancji, które sam chętnie uprawia w wakacje i wolne weekendy.

http://www.youtube.com/watch?v=ZZC5tP6DcSY

PR
LA

Wysłane 2014-01-28 11:12:24 przez M-S-M
Stand up – Maciej Buchwald i Bartek Walos Stand - up klub komediowy Kawiarnia Karma
Artykuły powiązane z powyższym
Teatr improwizowany Klancyk zapowiada premierę nowego spektaklu, będącą bezpośrednią konsekwencją pięciotygodniowego pobytu w Chicago. W USA grupa pracowała i występowała ze śmietanką amerykańskich komików, aby po powrocie do Ojczyzny zaprezentować polskiej publiczności nową jakość komedii improwizowanej.
Weekend 7-9 września w Klubie Komediowym Chłodna będzie weekendem improwizacji, w którym zaprezentowany zostanie przegląd dotychczasowych spektakli Klancyka. Jest to jedyna okazja, żeby dowiedzieć się jaką drogę grupa przeszła przez ostatnie 7 lat istnienia. Wraz z Teatrem wystąpią grupy z Trójmiasta, Krakowa i Wrocławia, gdzie improwizacja jest coraz żywszą i energetyczną formą sceniczną. Po spektaklach każdego dnia artyści zapraszają na „Dżem impro” z udziałem aktorów obu grup, czyli szalone i nieprzewidywalne zwieńczenie wieczoru w którym wydarzyć może się wszystko (naprawdę wszystko).
  STRONA GŁÓWNA | KALENDARIUM IMPREZ | IMPREZY - wszystkie |DODAJ IMPREZY |KONTAKT | ARTYKUŁY


Szkolenia, kursy, ciekawe artykuły na temat szkoleń
Aktualne imprezy wydarzenia kalendarium imprez - koncerty kabarety organizowane. Warszawa Kraków Poznań Gdańsk Łódź Organizowane imprezy w 2008 roku oraz 2009. Najlepsze najciekawsze imprezy w Polsce i nie tylko. Imprezy w każdym terminie grudzień styczeń luty. Imprezy, muzyka, koncerty, clubbing, dyskoteki, puby, festiwale, wiadomości, recenzje aktualności zapowiedzi i relacje z imprez, koncertów i wydarzeń kulturalnych rozrywkowych imprezowe info.